Skontaktuj się z nami: +48 609 733 222

Maszyny do ukosowania rur seria TU

Ukosowarki serii TU idealnie nadają się do przygotowania różnego typu rur do spawania. Mocowanie na wewnętrznej krawędzi za pomocą płytek ekspansyjnych zapewnia osiowość zestawu maszyna- rura co gwarantuje najwyższą jakość krawędzi po obróbce. Maszyny wykonują następujące operacje: ukosowanie, planowanie podtaczanie. Do napędu służą silniki : elektryczne firmy Makita, pneumatyczne firmy Bosch lub Modec i hydrauliczne firmy Sauer-Danfoss.

Maszyny do ukosowania rur seria BM

Seria BM to stacjonarne maszyny do ukosowania, planowania i podtaczania rur w szerokim zakresie średnic rur. System mocowania na wewnętrznej krawędzi rury za pomocą 3 szczęk z opisanym zakresem średnic, zapewnia precyzyjne centrowanie maszyny do osi rury. Wymiana szczęk ekspansyjnych jest prosta i szybka co ułatwia pracę operatorowi i skraca czas przestoju do minimum. Proces obróbki jest szybki, bardzo dokładny i jednocześnie dużo bardziej bezpieczny od cięcia palnikiem i szlifowania.

Maszyny do planowania rur seria TUDC

Maszyny serii TUDC są głównie przeznaczone do planowania rur o cienkich ściankach (ze stali nierdzewnej). Można również planować i ukosować i podtaczać rury wykonane ze stali węglowej. Uchwyt narzędziowy umożliwia zamocowanie jednocześnie 4 narzędzi tnących co pozwala na wykonanie bardzo skomplikowanej formy końca rury poprzez pojedynczy proces obróbki. Mocowanie jest realizowane na zewnętrznej krawędzi za pomocą kołnierza. Do napędu służą silniki : elektryczne firmy Makita, pneumatyczne firmy Bosch lub Modec.

Maszyny do jednoczesnego cięcia i ukosowania rur seria CTO

Maszyny serii CTO są przeznaczone do jednoczesnego cięcia i ukosowania rur w szerokim zakresie średnic i grubości ścianek jak również materiału, z którego wykonane są rury. Dwudzielna budowa pozwala na zamocowanie maszyny w dowolnym miejscu na rurociągu. System mocowania wyposażony jest w podziałkę co ułatwia ustawienie prostopadłości i osiowości maszyny. Dodatkowe opcjonalne wyposażenie pozwala na realizowanie także np.: procesu podtaczania ( wewnętrzna średnica). Mocowanie jest realizowane na zewnętrznej krawędzi za pomocą szczęk ekspansyjnych. Do napędu służą silniki : elektryczne firmy Fein, pneumatyczne firmy Modec lub Bosch i hydrauliczne Sauer-Danfoss.

Wysokowydajne maszyny do ukosowania rur serii PBM

Wysokowydajne, stacjonarne maszyny do ukosowania rur serii PBM przeznaczone są do pracy przy dużych obciążeniach produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu narzędzi z węglików czas obróbki skrócony został do minimum. Wielonarzędziowy uchwyt pozwala na wykonanie wielu różnych form ukosowania takich jak planowanie, ukosowanie, podtaczanie przy pojedynczym procesie obróbki.

Maszyny do regeneracji kołnierzy

Maszyny do regeneracji kołnierzy mogą być mocowane na jego zewnętrznej, wewnętrznej krawędzi lub na otworach mocowania. Posuw automatyczny lub manualny, 2 wielkości siły w celu uzyskania odpowiedniej jakości powierzchni

Copyrights © Łukasz Mierkiewicz dla MierciuProduction